Máte v plánu v zimních měsících navštívit Thajsko a tak čekáte na levné letenky do Bangkoku? V tom případě máte možnost využít nabídku letecké společnosti Transaero Airlines a do hlavního města Thajska vyrazit za akční cenu 9 999 Kč za zpáteční letenku.

22. prosinec 2014
Thajsko
Railay Beach, Krabi, Mark Fischer, licence CC 4.0

Z Vídně do Bangkoku za 9 999 Kč

Nejlevnější letenky do Bangkoku momentálně lze zakoupit od letecké společnosti Transaero Airlines a to za cenu 9 999 Kč. Letenky jsou s odletem z Vídně a jedním přestupem v Moskvě, při cestě zpět vás čeká transfer mezi letišti, který by se dle transaero.ru měl dát zvládnout bez vyřizování víz. Bangkok za tuto akční cenu můžete navštívit v zimních měsících od ledna do března. V ceně letenky je kromě příručního zavazadla i velké zavazadlo k odbavení s hmotností do 20 kg.

Příklady termínů levných letenek do Bangkoku

Hotely a hostely v Bangkoku

Pro zajištění dostatečné kvality ubytování je vhodné hotel či hostel vyhledat a rezervovat ještě před cestou do Thajska. Výběr a rezervaci hotelu doporučujeme provést na portálu Booking.com. Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou lze v Bangkoku rezervovat za ceny od 300 Kč/pokoj/noc.

Přeprava z letiště Suvarnabhumi do centra Bangkoku

Z letiště Suvarnabhumi se do centra Bangkoku nejsnáze dostanete pomocí vlaku Airport Rail Link, který od letiště jezdí každých 10 minut. Cena cesty se odvíjí od vzdálenosti cílové stanice a pohybuje se v rozmezí od THB 15 do THB 45. Navazující spoje doporučujeme vyhledat pomocí plánovače tras na google.cz/maps.

Přelety z Bangkoku na okolní ostrovy

Z Bankoku se na thajské ostrovy můžete dostat s několika leteckými společnostmi. Doporučujeme prostudovat nabídku nokair.com, airasia.com a bangkokair.com. Při plánování trasy si nezapomeňte zjistit název odletového letiště v Bangkoku, lety často směřují z druhého letiště Don Mueang.

Autobusy z Brna a Prahy do Vídně

Pokud do Vídně cestujete z Prahy, pak doporučujeme využít autobusy společnosti StudentAgency, která jezdí přímo na letiště, za zpáteční jízdenku zaplatíte 1 030 Kč. Dále do Vídně z Prahy jezdí autobusy EuroLines, u kterých zpáteční jízdenka stojí 1 100 Kč. Z Brna je to do Vídně kousek, přímo na letiště můžete jet se společností TourBus, u které za zpáteční jízdenku zaplatíte 600 Kč. Další možnost je využít žluté autobusy StudentAgency, u kterých zpáteční jízdenka mezi Brnem a Vídní stojí 680 Kč.

Bangkok, Thajsko na mapě

Obrázek z rezervace letenky

Letenka Vídeň - Bangkok

You have no rights to post comments