Za velmi zajímavou cenu můžete díky letecké společnosti Turkish Airlines vyrazit do hlavního města Filipín, Manily s odletem z Prahy za 7 974 Kč za zpáteční letenku.

22. leden 2015
Skies of Manila, anykeyh, licence CC 4.0

S Turkish Airlines z Prahy na Filipíny a zpět za 7 974 Kč

Nejlevnější letenky na Filipíny lze díky vyhlášené letecké společnosti Turkish Airlines zakoupit za cenu 7 974 Kč. Let je pouze s jedním přestupem v tureckém Istanbulu, kde při výběru správného termínu nebudete čekat déle než několik hodin. Za tuto akční cenu můžete Filipíny navštívit v několika termínech v průměbu letních měsíců. V ceně letenky je i velké zavazadlo k odbavení s hmotností do 30 kg.

Termíny levných letenek do Manily

Pokud máte o letenky zájem, doporučujeme je zakoupit co nejdříve a platit kartou.


  • Praha - Manila - Paříž -> 7 974 Kč -> kalendář -> Královna
  • Praha - Manila - Vídeň -> 8 609 Kč -> kalendář -> Královna
  • Praha - Manila - Praha -> 8 790 Kč -> kalendář -> Pelikán / Královna

Hotely v Manile

Pro zajištění dostatečné kvality ubytování ve vhodné hotel či hostel vybrat a rezervovat ještě před odletem na Filipíny. Vyhledání a rezervaci hotelu doporučujeme provést na portálu Booking.com. Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou lze v Manile rezervovat za cenu od 700 Kč/pokoj/noc.

Přesun z letiště Ninoy do centra Manily

Nejjednodušší možnost jak se z letiště Ninoy dostat do centra Manily je jet autobusem Airport Bus, který jezdí od Terminálu 1 a 2. Airport Bus od letiště jezdí každých 15 minut a jeho cena je zhruba 50 pesos, tedy asi 30 Kč. Další možnost je pomocí shuttle busu přejet na Terminál 4 odkud se můžete buď pěšky či autobusem přemístit na 1 km vzdálenou zastávku metro-vlaku LRT (light rail train) s názvem Baclaran. Odtud dále do centra Manily pokračovat vlakem. Jedna cesta stojí kolem 20 pesos, tedy asi 10 Kč. Pro naplánování cesty z letiště do hotelu můžete využít stránky lrta.gov.ph nebo google.cz/maps.

Manila, Filipíny na mapě

Obrázek z rezervace letenky

Letneka Praha - Manila

You have no rights to post comments