Využít přímé letecké spojení mezi Prahou a Barcelonou a v některém z jarních termínů odletět na dovolenou v Katalánsku můžete za 3 312 Kč s leteckou společností Vueling.

10. leden 2016
Barcelona - Correfoc
Barcelona - Correfoc, Stasiu Tomczak, licence CC 4.0

S Vueling přímým letem do Barcelony a zpět za 3 312 Kč

Na mnoho termínů v květnu a červenu lze momentálně zakoupit letenky do Barcelony se zajímavou cenou 3 312 Kč. Na prohlídku staveb architekta Gaudího, procházku starým městem Ciutat Vella či na oslavu Svatojánské noci se z Prahy dostanete se společností Vueling. Za 3 312 Kč lze do Barcelony letět i v několika červnových termínech, kdy je ideální počasí nejen pro poznání života ve městě, ale i k odpočinku na pláži. S nejlevnějšími letenkami je třeba cestovat jen 10kg příručním zavazadlem.

Sestavení dovolené v Barceloně

Jak z letiště El Prat do centra města?

Z letiště, z obou terminálů, se do centra Barcelony nejsnadněji dostanete autobusem Aerobus. Ten jezdí v obou směrech přes zastávky metra Pl. Espanya a Pl. Catalunya. V případě, že při cestě do hotelu potřebujete vystoupit na jiné zastávce, doporučuji trasu naplánovat s pomocí internetových stránek aerobusbcn.com. Jedna cesta vás bude stát €5,90, při nákupu zpáteční jízdenky zaplatíte €10,20.

Barcelona, Španělsko na mapě

Obrázek z nákupu letenek

Letenka Praha - Barcelona

You have no rights to post comments