K návštěvě hlavního města Irska láká nízkonákladová společnost Ryanair, u které lze na několik únorových termínů za 1 654 Kč zakoupit zpáteční letenky pro lety mezi Prahou a Dublinem.

18. leden 2016
Temple Bar, Dublin, Irsko
Temple Bar, Dublin, Irsko, William Murphy, licence CC 4.0

S Ryanair z Prahy do Dublinu a zpět za 1 654 Kč

V nabídce společnosti Ryanair naleznete letenky pro lety do hlavního Irska za lákavou cenu 1 654 Kč. Na prohlídkou památek a návštěvou restaurací či barů, můžete přímým letem z Prahy letět v první polovině února. Jedná se o let s nízkonákladovou společností, takže pro zachování nejnižší ceny je třeba cestovat pouze s příručním zavazadlem, což při několikadenní dovolené jistě nebude problém.

Sestavení dovolené v Irsku

Přesun z letiště Dublin do centra města

Z letiště se do centra Dublinu nejsnáze dostanete autobusem s názvem Airlink 747. Za cestu z letiště do centra zaplatíte je €6, při zakoupení zpáteční jízdenky je cena €10. Více informací o této lince, včetně přehledu zastávek do kterých tento spoj jezdí, naleznete na stránkách dublinbus.ie.

Zavazadla s Ryanair

S letenkou od společnosti Ryanair máte v ceně letenky jedno příruční zavazadlo s rozměry do 55 x 40 x 20 cm a hmotností do 10kg a navíc jedno malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 35 x 20 x 20 cm zdarma. Velké zavazadlo k odbavení stojí 420 Kč/15kg nebo 700 Kč/20kg za jeden let.

Dublin, Irsko na mapě

Obrázek z nákupu letenky

Letenka Praha - Dublin

You have no rights to post comments