K vyzkoušení služeb společnosti Turkish Airlines lákají ceny letů do Bombaje, kam můžete v období od února do května za 11 694 Kč letět s jedním přestupem v Istanbulu.

19. leden 2016
Teamwork in Mumbai
Teamwork in Mumbai, Christian Senger, licence CC 4.0

S Turkish Airlines z Prahy do Bombaje a zpět za 11 694 Kč

Využít letů společnosti Turkish Airlines a odletět na dovolenou v Indii můžete v mnoha jarních termínech s letenkami s cenovkou 11 694 Kč. Letenky lze využít nejen k výletu do Bombaje, ale i k návštěvě vzdálenějších oblastí jako Goa, Kerala či Andhra Pradesh. Do sedmého největšího města světa lze s Turkish Airlines s jedním přestupem v Istanbulu letět v období od února do května.

Sestavení dovolené v Indii

Jak z letiště Chhatrapati Shivaji do centra města?

Z letiště se do centra Bombaje nejsnáze dostanete pomocí taxi, u kterého lze cenu za převoz dohodnout ještě před jízdou. Pokud dáváte přednost hromadné dopravě, můžete z letiště jet autobusy č. 35, 39 a 321 do vlakové stanice Via Parle, nebo autobusem č. 35 na zastávku metra Airport Road Metro Station. Cestu hromadnou dopravou doporučuji ještě před odletem naplánovat na stránkách maps.google.cz.

Vízum do Indie

Pro bezproblémový vstup do Indie je třeba mít platné vízum a pas s minimální platností 6 měsíců ode dne vstupu do země. Žádost, kterou naleznete na stránkách indianvisaonline.gov.in, je třeba vyplnit, nahrát fotografii, vytisknout, podepsat a s fotografií a fotokopií pasu doručit na adresu indické ambasády. Vyřízení víza trvá asi 2 týdny a poplatek 850 Kč za jeho vystavení je třeba zaplatit v hotovosti.

Bombaj, Indie na mapě

Obrázek z nákupu letenky

Letenka Praha - Bombaj

You have no rights to post comments