Využít některou z mnoha nabídek a na jaře odletět na dovolenou v Bangkoku můžete díky nízkým cenám letenek z Prahy, odkud lze s jedním přestupem do Thajska letět za 11 505 Kč.

21. leden 2016
Bangkok - floating market
Bangkok - floating market, nedim chaabene, licence CC 4.0

Letenky pro lety z Prahy do Bangkoku a zpět za 11 505 Kč

Odpočinout si od každodenního shonu a odletět na dovolenou v jihovýchodní Asii můžete díky mnoha nabídkám levných letenek do Asie. Nejen k jarní prohlídce Bangkoku, ale i k cestám do vnitrozemí či výletům na některý z thajských ostrovů můžete využít letenky z Prahy, které jsou momentálně k zakoupení za cenu od 11 505 Kč. Do vzdálenějších míst jako Chiang Rai, Chiang Mai, Pattaya, Phuket, Krabi či Ko Samui se dostanete s pomocí vlaků, autobusů, případně vybraných leteckých linek.

Sestavení dovolené

Jak z letiště Suvarnabhumi do centra Bangkoku?

Z letiště Suvarnabhumi se do centra města nejsnáze dostanete pomocí vlaku Airport Rail Link, který od letiště jezdí každých 10 minut. Cena cesty se odvíjí od vzdálenosti cílové stanice a pohybuje se v rozmezí od THB 15 do THB 45. Navazující spoje doporučujeme vyhledat pomocí plánovače tras na google.cz/maps.

Přelety z Bangkoku na okolní ostrovy

Z Bankoku se na thajské ostrovy můžete dostat s několika leteckými společnostmi. Doporučujeme prostudovat nabídku nokair.com, airasia.com a bangkokair.com. Při plánování trasy si nezapomeňte zjistit název odletového letiště v Bangkoku, lety často směřují z druhého letiště Don Mueang.

Bangkok, Thajsko na mapě

Obrázek z nákupu letenky

Letenka Praha - Bangkok

You have no rights to post comments