Naplánovat několikadenní dovolenou v Itálii můžete díky letecké společnosti EasyJet, u které lze na několik jarních termínů za 1 642 Kč zakoupit zpáteční letenky do Benátek.

24. leden 2016
Venice grand channel
Venice grand channel, Maurice, licence CC 4.0

S EasyJet letecky do Benátek za 1 642 Kč

Navštívit jarní Benátky můžete díky nabídce letecké společnosti EasyJet, se kterou lze ve vybraných termínech letět z Prahy na letiště Venice MarcoPolo za 1 642 Kč. Letenky na dovolenou v Benátkách můžete zakoupit na několik termínů v období od dubna do června. Pro naplánování procházek po městě a výběr restaurací vhodných k odpočinku doporučuji využít stránek Wikipedia a TripAdvisor.

Sestavení dovolené v Benátkách

Jak z letiště Treviso do centra Benátek?

Z letiště Treviso se do centra Benátek nejsnáze dostanete autobusem ATVO, který jezdí každých 20-50 minut od letiště Treviso do zastávky Piazzale Roma v Benátkách. Cena jedné cesty je €10, zpáteční jízdenka stojí €18. Levnější, avšak komplikovanější, varianta je z letiště Treviso jet za €1,3 autobusem ACTT linka 6 na vlakové nádraží Treviso a dále do Benátek, zastávky S. Lucia, za €3,3 pokračovat vlakem.

Jak z letiště Marco Polo do centra Benátek?

Z letiště Marco Polo se do centra Benátek můžete přesunout několika spoji. A to buď autobusem ACTV linkou 5 za €6, nebo autobusem Venice Airport Shuttle ATVO za €11. Pokud vás klasické autobusy nudí, můžete po několika minutách chůze od letiště využít water bus společnosti Alilaguna a to za €15.

Benátky, Itálie na mapě

Obrázek z nákupu letenky

Letenka Praha - Benátky

You have no rights to post comments