Uskutečnit levnou dovolenou na Kanárských ostrovech můžete díky kombinaci letů nízkonákladových společností, se kterými lze z Prahy na ostrov Gran Canaria či Tenerife letět za 5 000 Kč.

31. leden 2016
Playa de Anfi del Mar
Playa de Anfi del Mar, El Coleccionista de Instant, licence CC 4.0

Z Prahy s batohem na Kanárské ostrovy a zpět za 5 000 Kč

Podniknout levnou dovolenou na Kanárských ostrovech můžete s pomocí kombinace letů nízkonákladových společností. S letenkami za 5 000 Kč lze v jarních termínech letět nejen za odpočinkem u moře, ale i za poznáním přírody, na Tenerife či Gran Canaria. Na jaře se na Kanárských ostrovech denní teplota pohybuje nad 20°C, což je ideální příležitost k tomu se při balení uskromnit a cestovat jen s příručním zavazadlem.

Naplánování dovolené na Kanárech

Jak z letiště do centra Las Palmas de Gran Canaria?

Z letiště se do centra Las Palmas de Gran Canaria nejsnáze dostanete autobusem č. 1, 5, 11, 91, které jezdí na nádraží San Telmo, na nádraží Santa Catalina vás z letiště doveze autobus č. 60. Ti, kteří budou dovolenou trávit v Maspalomas, mohou z letiště jet autobusem č. 1, 5, 36, 66, 90, 91. Za cestu do Las Palmas zaplatíte €2.30, do Maspalomas €4.05. Více informací naleznete na stránkách globalsu.es.

Jak z letiště do Santa Cruz de Tenerife?

Z letiště Tenerife South do dalších míst na ostrově jezdí několik autobusových linek. Nejvyužívanější linka je číslo 111 a 343, která zhruba každou hodinu jezdí přes letiště do Santa Cruz de Tenerife. Do města Puerto de la Cruz se z letiště dostanete autobusem číslo 343. Pokud potřebujete jet k Playa de la Americas, můžete využít linky 111, 343 nebo 450. Kompletní informace o autobusech na Tenerife naleznete na stránkách titsa.com, případně použijte plánovač tras google.cz/maps.

Gran Canaria a Tenerife na mapě

Obrázek z nákupu letenky

Letenka Praha - Gran Canaria

You have no rights to post comments