Podniknout výlet na východní pobřeží USA můžete díky společnosti American Airlines, se kterou lze v jarních termínech letět z Vídně do San Francisca a zpět za 10 490 Kč.

12. únor 2016
San Francisco
San Francisco, Jöshua Barnett, licence CC 4.0

S British Airways z Vídně do San Francisca za 10 490 Kč

U prodejců letenek jsou momentálně k zakoupení letenky pro lety mezi Vídní a San Franciscem za lákavou cenu 10 490 Kč. Z Vídně do San Francisca můžete s American Airlines, s jedním přestupem v Londýně, letět v mnoha jarních termínech, kdy vás ve městě čeká denní teplota kolem 17°C. Naplánovat výlety po městě a vyhledat restaurace pro večerní odpočinek lze s pomocí stránek Tripadvisor.

Sestavení dovolené v San Franciscu

Jak z letiště do centra města?

Z letiště San Francisco se do centra města za $8.50 dostanete od mezinárodního terminálu části G vlakem Bart Rapid Trail. Pokud dáváte přednost autobusové dopravě, můžete za cenu asi $5 jet se společností Sam Trans. Vice informací o hromadné dopravě z letiště naleznete na stránkách flysfo.com.

Autorizace ESTA

Při cestách do USA s pobytem do 90 dnů již nepotřebujete vyřizovat víza. Je však třeba, aby cestující byl majitelem platného biometrického pasu a měl provedenou autorizaci ESTA. Autorizaci ESTA můžete provést online na stránkách esta.cbp.dhs.gov, poplatek za autorizaci je $14.

San Francisco, USA na mapě

Obrázek z nákupu letenky

Letenka  Vídeň - San Francisco

You have no rights to post comments